Bespaar kosten door Microsim abonnementen te vergelijken
zaterdag, 7 augustus 2010 door admin
Geplaatst in Smartphone Nieuws
Ben je op zoek naar een Microsim voor de iPad 3G of iPhone 4 dan geeft de website www.microsimonly.nl je een handig overzicht. Op de website tref je (internet) abonnementen en mogelijkheden aan van alle Nederlandse telecomproviders die de Microsim aanbieden.
Microsim abonnementen vergelijken
Steeds meer apparaten zoals de iPad 3G en iPhone 4 werken met een Microsim, dit is een kleine uitvoering van de traditionele simkaart. Steeds meer providers kunnen de Microsim leveren, zoals T-Mobile, KPN, Vodafone en Hi. Een Microsim maken kan ook, je treft op de genoemde website een handig sjabloon en instructievideo hiervoor aan.
T-Mobile biedt als enige in Nederland een ‘Prepaid’ Microsim aan voor de iPad (en andere tablets). Je betaald in dit geval 0,20 euro per megabyte. Een internet abonnement is verkrijgbaar voor de iPad van 9,95 euro per maand. Bij Hi kan je een Microsim aanschaffen waarmee je voor 2,50 per dag kan internetten. Voor meer informatie raadpleeg:

