CES 2011 belooft weer heel wat nieuws
zondag, 2 januari 2011 door Nphone (BE)
Geplaatst in Nieuwe Smartphones, Smartphone Nieuws
Binnen enkele dagen is het opnieuw zover, want dan zal de jaarlijkse International Consumer Electronics Show 2011 (CES) van start gaan in Las Vegas. Ook dit jaar verwachten we een heel aanbod van nieuwe elektronische producten.
Binnen exact drie dagen en 17 uren zal het evenement tot en met 9 januari in de kijker staan van vele internationale media. Meer bepaald krijgen 20.000 nieuwe technologische snufjes de aandacht uit meer dan 60 landen. Verscheidene fabrikanten zoals HP, Microsoft, Sony, Samsung en Philips zullen tijdens deze show de kans krijgen om hun nieuwste gadgets aan het publiek bekend te maken. Dit jaar zullen wellicht de tablets, nieuwe smartphones en brilloze 3D-tv’s de interesse bij velen opwekken.
Verder werd het reeds aangekondigd dat LG en Samsung hun nieuwste smartphones en tablets zullen voorstellen en is het mogelijk dat Microsoft de volgende generatie van zijn besturingssysteem Windows 8 zal gaan vertonen.
Wees alvast snel op de hoogte door geregeld smartphone.nl te bezoeken of je in te schrijven op de CES 2011 RSS News Feed.

